0
0
0

Wellfood Winter Sport для собак, подверженным интенсивным физическим нагрузкам (говядина, рис)

Wellfood Winter Sport для собак, подверженным интенсивным физическим нагрузкам (говядина, рис)
Отзывы:
(0)
  • Тип: Сухой корм
  • Артикул:
  • Наличие: Есть в наличии
110 грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Доступные варианты
Оплата

Принимаем оплату online

Доставка

В тот же день при заказе до 16:00

Гарантии

Весь товар сертифицирован

Корм Wellfood є альтернативою натуральному годуванню домашніх тварин в сухому виді. Аналогів корму Wellfood немає на ринку кормів України, бо корм виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів.


Ви можете замовити любу кількість корму, яку забажаєте:


1кг корму - 220 грн

4 кг корму - від 170 грн за кілограм;

16 кг корму - 130 грн за кілограм.


У складі корму Wellfood 70% свіжих м‘ясних інгредієнтів, без використання дегідрованого м‘яса чи м‘ясо-кісткової  муки. А головним вуглеводом є рис, сочевиця, гречка.

Наразі у Wellfood є 4 сезони корма.


Один з них Wellfood Winter Sport.


Winter Sport  - мульти протеїнова формула: 70% свіжого  м‘яса та риби в складі - для собак-спортсменів, собак які готуються до змагань, шоу, які бажають поліпшити дефініцію м'язів, просто активних собак і собак які проживають на вулиці в зимовий час.У складі 70% свіжих м‘ясних інгредієнтів (Summer Sensitive/Autumn Salmon/Winter Sport), без використання дегідрованого м‘яса чи м‘ясо-кісткової  муки. 

Корм Wellfood містить натуральні джерела Омеги 3&6 та хондроітину глюкозаміну, що гарно сприяє на поліпшення зовнішнього вида шерсті, здоровья шкіри та підтримки здоров'я кісток та суглобів. Вітамінний комплекс датського виробництва Vitfoss дає змогу собаці, протягом року, споживати весь вітамінний комплекс для бездоганного здоров'я та імунітету. 


Свіжі качка та риба є чудовим джерелом хондроїтину та глюкозаміну, що необхідні для формування кісток та суглобів. Також, риба - натуральне джерело Омеги, що гарно впливає на якість та здоров'я шерсті. 

Корма доповнені пребіотиком и пробіотиком, що збільшує засвоюваність  продуктів твариною.


Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.