0
0
0

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy ДЛЯ ЩЕНКОВ ПОРОДЫ ЙОРКШИРСКИЙ ТЕРЬЕР

Отзывы:
(0)
  • Производитель: ROYAL CANIN
  • Тип: Сухой корм
  • Артикул: 39720051
  • Наличие: Есть в наличии
155 грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Доступные варианты
Оплата

Принимаем оплату online

Доставка

В тот же день при заказе до 16:00

Гарантии

Весь товар сертифицирован

Період росту - найважливіший час в житті собаки, тому що саме в ці місяці закладається основа його подальшого здоров'я. Переводити цуценя на твердий корм слід дуже обережно, тому що його травна система ще не готова до засвоєння великої кількості продуктів і до перетравлювання крохмалю.

За перші 7 місяців життя вага цуценяти йоркширського тер'єра збільшується в 20 разів. Для формування скелету потрібна значна кількість білків і мінералів в поєднанні з точно підібраною кількістю кальцію - не більше і не менше норми. Молочні зуби, що прорізаються приблизно в 3-тижневому віці, змінюються постійними у віці близько 7 місяців. Починаючи з цього часу необхідно заохочувати цуценя до разгризання корму перед проковтуванням. Розгризання не тільки знижує швидкість поглинання корму, а й забезпечує гігієну порожнини рота.

У перші кілька тижнів життя організм цуценяти залишається під захистом материнських антитіл. Але за період між 4-м і 12-м тижнями цей захист поступово слабшає, і цуценя виявляється вразливим для інфекцій. Подолати без втрат цей період слабшання імунітету допоможе спеціально підібране харчування.

Чому варто придбати?

  • Завдяки високому вмісту жирів і оптимальній кількості білків даний продукт задовольняє всі потреби цуценяти йоркширського тер'єра в короткий період інтенсивного росту.
  • Завдяки точно підібраним пропорціям кальцію і фосфору продукт забезпечує нормальну мінералізацію скелета
  • Стимулює апетит навіть у найвибагливіших цуценят завдяки добірним натуральним ароматизаторам і спеціально адаптованим розміром і формою крокет
  • Забезпечує оптимальну безпеку травлення і знижує обсяг фекалій
  • Підтримує природні захисні механізми і допомагає протистояти небезпекам, що загрожували здоров'ю цуценяти йоркширського тер'єра
Типовий аналіз
КомпонентВміст
білки29%
жири20%
зола6,1%
клітковина6,4%
вологість8%
кальцій1%
фосфор0,8%
магній0,07%
вітамін А33000 МО
вітамін D3800 МО
вітамін E600 мг
Склад
Висушене м'ясо птиці, рис, кукурудзяне борошно, тваринні жири, ізолят рослинних білків, буряковий жом, гідролізовані тваринні білки, мінеральні речовини, рослинні олії (сої і бурачнику лікарського), риб'ячий жир, дріжджі, фруктоолігосахариди, поліфосфат натрію, екстракт дріжджів (джерело манноолігосахаридів), таурин, DL-метионін, L-лізин, яєчний порошок, екстракт чорнобривців (джерело лютеїну)
Норми годування
Вага дорослої собаки, кгВік цуценяти, місяців
23456789
24954555548403939
36371757568615453
47888929284756666
Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.