0
0
0

Корм для кошек Bonacibo

Код товара: Сухой корм
0
Сухой корм супер-премиум класса Adult Cat с мясом курицы, анчоусами и рисом разработан компанией BonaCibo для кормления взрослых котов всех пород. Главный источник протеинов в корме – нежное и сочное мясо курицы, которое в сочетании с анчоусами приоб..
264 грн.
В корзину
Код товара: Сухой корм
0
Идеальный полнорационный корм  Adult Cat Lamb&Rice для котов, которые предпочитают нежный вкус ягненка, разработала компания BonaCibo. Сухой корм высшего качества легко усваивается организмом и сделан с применением иновационной технологии пр..
280 грн.
В корзину
Код товара: Сухой корм
0
Стерилізовані коти і кішки дуже часто страждають від проблеми виникнення зайвої ваги і тому потребують спеціального збалансованого харчуванні. Для дорослих тварин цієї категорії компанія BonaCibo розробила смачний сухий корм з куркою, анчоусами та ри..
252 грн.
В корзину
Код товара: Сухой корм
0
Сухой корм для котят BonaCibo Kitten с мясом курицы, анчоусами и рисом подходит для кормления котят всех пород до 12 месяцев, а также для беременных и лактирующих кошек.  Подростающему организму важно подобрать корм, который будет качественно вл..
198 грн.
В корзину

СУПЕР ПРЕМІУМ СУХИЙ КОРМ

РАЦІОНИ БОНАСІБО À LA CARTE

Ідеальні формули та унікальні інгредієнти БОНАСІБО - це вибір кормів супер преміум класу для собак та котів.

“À la Carte”для наших улюблених чотирилапих друзів, які займають особливе місце у нашому житті.

НАУКОВА ФОРМУЛА ПОЖИВНОСТІ

Наші повноцінні та збалансовані корми для котів та собак, які відповідають всім поживним потребам домашніх тварин, розроблені, рекомендовані та вдосконалені Девідом Саузі, (США).

УНІКАЛЬНІ СКЛАДОВІ

Всі формули БОНАСІБО виготовляються з інгредієнтів найвищої якості за стандартами AAFCO та FEDIAF та мають ідеальний баланс за всіма показниками.

100% СМАЧНИЙ

Наші клієнти оцінюють всі наші зусилля і регулярно надають свої відгуки.