0
0
0

Pro Pac

Pro Pac DOG Lamb & Brown Rice Formula
Код товара: Сухой корм
0
PRO PAC Ultimates Lamb & Brown Rice Formula– це свіжий підхід до харчування суперпреміум класу. Формула містить прості та поживні інгредієнти: ягня (>20%), цільні зерна рису (16%), фрукти та овочі (>12%).  ПРО ПАК Ультіматс  Лемб енд Браун Райс Фо..
409 грн.
В корзину
Pro Pac DOG Chicken & Brown Rice Formula Сухий корм для собак
Код товара: Сухой корм
0
3,4%, омега-3>0,65%, метіонін 0,8 мг/кг, лізин 1,1%, таурин 0,015%, L-карнітин 15 мг/кг, бетакаротен 3 мг/кг. ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ: протеїн 26%, жир 15%, зола 7,3%, клітковина 5%, волога 10%, натрій 0,2%, кальцій 1,2%, фосфор 1,1%. Кілокалор..
409 грн.
В корзину
Pro Pac DOG Large Breed Adult Chicken & Brown Rice Formula Сухий корм для собак великих порід
Код товара: Сухой корм
0
PRO PAC Ultimates Large Breed Adult Chicken & Brown Rice Formula – це свіжий підхід до харчування суперпреміум класу. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (20%), цільні зерна рису (18%), фрукти та овочі (12%).  ПРО ПАК Ультіматс Лард..
2 115 грн.
В корзину
Pro Pac CAT Savanna Pride Indoor Formula Сухий корм для котів
Код товара: Сухой корм
0
PRO PAC Ultimates Savanna Pride Indoor Formula – це свіжий підхід до беззернового харчування супер-преміум класу для котів. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (35%), горох (25%), фрукти та овочі (12%). ПРО ПАК Ультіматс Саванна П..
440 грн.
В корзину
Pro Pac DOG Meadow Prime Сухий корм для собак
Код товара: Сухой корм
0
PRO PAC Ultimates Meadow Prime - це свіжий підхід до беззернового харчування суперпреміум класу. Формула містить прості та поживні інгредієнти: ягня (20%), картоплю (20 %), фрукти та овочі (12%). ПРО ПАК Ультіматс Медоу Прайм - це повноцінний поживн..
483 грн.
В корзину
Pro Pac DOG Puppy Chicken & Brown Rice Formula Сухий корм для цуценят
Код товара: Сухой корм
0
PRO PAC Ultimates Puppy Chicken & Brown Rice Formula – це свіжий підхід до харчування суперпреміум класу. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (30%), цільні зерна рису (13%), білу рибу (6%), фрукти та овочі (8%).  ПРО ПАК Ультіматс..
409 грн.
В корзину
Pro Pac DOG Large Breed Puppy Chicken & Brown Rice Formula Сухий корм для цуценят великих порід
Код товара: Сухой корм
0
PRO PAC Ultimates Large Breed Puppy Chicken & Brown Rice Formula– це свіжий підхід до харчування суперпреміум класу. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (20%), цільні зерна рису (13%), фрукти та овочі (12%). Ультіматс Лардж Брід П..
409 грн.
В корзину
Pro Pac CAT Deep Sea Select Indoor Formula Сухий корм для котів
Код товара: Cухой корм
0
PRO PAC Ultimates Deep Sea Select Indoor Formula – це свіжий підхід до беззернового харчування суперпреміум класу для котів. Формула містить прості та поживні інгредієнти: білу рибу (27%), горох (25%), фрукти та овочі (12%).  ПРО ПАК Ультіматс..
466 грн.
В корзину